Brafitting Zielona Góra tel. 509-404-723

Profesjonalny Brafitting

Co to jest brafitting?

Brafitting to słowo pochodzące z angielskiego, które w wolnym tłumaczeniu rozdzielić możemy na:

  • Bra – biustonosz
  • fitting – dopasowywanie

Mówiąc wprost brafitting, to dopasowywanie biustonosza do biustu, a dokładniej do jego kształtu i rozmiaru, a także sylwetki kobiety.

70% Polek uważa, że posiada słynny rozmiar 75B. W rzeczywistości wychodzi całkiem inaczej. Dlaczego mamy źle dobrany biustonosz? Zazwyczaj z niewiedzy. Trzeba zauważyć, że rozmiar dobiera się nie tylko po rozmiarze miseczki, ale również musi on pasować do naszej sylwetki. Zwraca się uwagę na szerokość ramiączek, wygląd mostka, krój biustonosza, wielkość fiszbin oraz obwód pod biustem. Źle dobrany biustonosz przede wszystkim jest niewygodny. Musimy poprawiać spadające ramiączka, wbija nam się pod biustem, a w skrajnych przypadkach może nawet doprowadzić do otarć, ran lub bólu kręgosłupa.

Jeśli chcemy znaleźć idealny biustonosz dla siebie, musimy zacząć od pomiarów ciała. Potrzebny jest obwód w biuście i pod nim. Ale to nie wszystko. Następnie uwzględniamy preferencje, kształt całej sylwetki, a także w jakim celu biustonosz będzie używany. Ważne jest również, aby biustonosz mierzyć. Przykładowo 65D jednej firmy może być na nas idealne, a biustonosz innej marki w tym samym rozmiarze za mały bądź za duży. Aby być pewnym swojego rozmiaru warto zasięgnąć pomocy brafitterki. Powinnyśmy przeznaczyć na takie spotkanie minimum 30 min.

W naszym sklepie podchodzimy indywidualnie do każdej klientki. Zapewniamy szeroki wybór znanych marek takich jak Samanta, Nipplex, Simone Pérèle, Naturana, Chantelle, Passionata, Panache, Nessa, Ewa Bien, Implicite, Dama Kier, Selmark, Anita, Freya i wiele innych. Mamy również ogromny wachlarz rozmiarów. Miseczki od A do J i obwody od 65 aż do 100. Posiadamy też biustonosze specjalne. Na przykład dla mam karmiących piersią, dla kobiet w ciąży lub sportowe.

Jeśli chcesz sprawdzić czy nosisz odpowiedni rozmiar, masz dosyć bólu kręgosłupa lub szukasz biustonosza na specjalne okazje to serdecznie zapraszam do naszego salonu lub konsultacji telefonicznej/online. Wspólnie znajdziemy biustonosz idealny.

sklep@bramoniq.pl
Pod filarami 2, 65-068 Zielona Góra, woj. lubuskie, Polska
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek10:00 – 18:00
sobota10:00 – 14:00
+48 509 404 723

Brafitting

Visits: 5