Stroje kąpielowe jednoczęściowe

Stroje kąpielowe jednoczęściowe to zróżnicowany asortyment ubrań plażowych, składający się z różnych fasonów i wzorów. Wśród nich można znaleźć modele o klasycznym kroju, z dekoltem w kształcie litery V, okrągłym lub prostokątnym, a także modele z asymetrycznymi ramiączkami czy z falbankami.

Producentami strojów kąpielowych jednoczęściowych są m.in. Fantasie, Lavel, Lisca, Naturana, Selmark, Nessa, Olympia, Sunflair oraz Panache.

Fantasie to brytyjska marka, która w swojej ofercie posiada stroje kąpielowe jednoczęściowe o klasycznym i eleganckim stylu, wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Lavel to polska marka, która specjalizuje się w produkcji strojów kąpielowych jednoczęściowych o wyjątkowym wzornictwie i oryginalnym kroju, idealnych dla kobiet ceniących sobie modę i styl.

Lisca to słoweńska marka, która od ponad 60 lat zajmuje się produkcją bielizny i strojów kąpielowych. W ofercie posiada zarówno klasyczne modele, jak i bardziej awangardowe propozycje, które z pewnością przypadną do gustu kobietom o różnych preferencjach.

Naturana to niemiecka marka, która od ponad 100 lat produkuje bieliznę i stroje kąpielowe dla kobiet. Jej stroje kąpielowe jednoczęściowe charakteryzują się minimalistycznym stylem i prostotą, co z pewnością przypadnie do gustu wielu klientkom.

Selmark to hiszpańska marka, która w swojej ofercie posiada zarówno proste i klasyczne modele, jak i bardziej oryginalne i awangardowe propozycje, idealne dla odważnych kobiet.

Nessa to polska marka, która specjalizuje się w produkcji bielizny i strojów kąpielowych dla kobiet o pełniejszych kształtach. W ofercie posiada zarówno klasyczne modele, jak i bardziej ekstrawaganckie propozycje, idealne dla kobiet ceniących sobie wygodę i komfort.

Olympia to niemiecka marka, która od lat słynie z produkcji wysokiej jakości strojów kąpielowych jednoczęściowych, idealnych dla kobiet o różnych sylwetkach i preferencjach.

Sunflair to niemiecka marka, która oferuje stroje kąpielowe jednoczęściowe w różnych kolorach, wzorach i fasonach. Jej modele charakteryzują się wysoką jakością wykonania i oryginalnym stylem.

Panache to brytyjska marka, która w swojej ofercie posiada stroje kąpielowe jednoczęściowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5